Новини спорту
Баскетбол

Четвер, 13 листопада 2014, 15:47

баскетбол

Відбувся черговий тур чемпіонату міста з баскетболу серед дівчат. Команда ВТК поступилася команді ВНТУ з рахунком 38-43.

Спартакіада

Четвер, 13 листопада 2014, 15:45

греко-римська боротьба

Вітаємо!!! Сапуна Максима, група 1ОД за зайняте І місце в міській спартакіаді ВНЗ І-ІІ р.а. з греко-римської боротьби в ваговій категорії 76 кг, а також Несеверенка Владислава за зайняте ІІ місце в ваговій категорії 120кг.

Спартакіада

Четвер, 13 листопада 2014, 15:43

Шахи

Вітаємо!!! Команду Вінницького технічного коледжу за зайняте І місце в міській спартакіаді ВНЗ І -ІІ р.а. з шахів. Склад команди Білозор Олександр, група 4РТ1, Дубик Олександр, група 2ОК2, Рачишена Катерина, група 2ОД, Магас Микола, група 1ОД, Огороднік Вікторія група 1ОП.

Спартакіада

Понеділок, 10 листопада 2014, 15:40

Шашки

Вітаємо!!! Команду Вінницького технічного коледжу за зайняте І місце в міській спартакіаді ВНЗ І -ІІ р.а. з шашок. Склад команди: Грабчак Катерина, група 3Ф1 - КМС, Кобзар Олександр група 2РТ1, Яковенко Максим група 1РТ1, Портянко Олександр група 2ОК1.4-5 листопада.

Легкоатлетичний крос

Понеділок, 27 жовтня 2014, 09:20

Кросс

Вітаємо команду коледжу з легкоатлетичного кросу за І місце в міській спартакіаді ВНЗ І – ІІ р.а. серед юнаків та дівчат.

Четвер, 09 жовтня 2014, 11:20

Завершилась осіння першість коледжу з футболу серед старших курсів. В турнірі прийняли участь 16 команд. Окрасою змагань стала участь в турнірі команди викладачів коледжу, яка в напруженому фіналі з мінімальним рахунком поступилася команді групи 3ЕА1(капітан команди Багрій Олександр). За ІІІ місце зустрілися команди груп 2ОД та 4ЕА1. З рахунком 2:0 перемогу здобула група 2ОД. Турнір проводиться вже в шостий раз.

Велика подяка організатору, тренеру юнацької команди коледжу з футболу Ткачуку В.М.

Сторінка 1 з 14

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53