Свято-реквієм до 70-річчя перемоги 1939-1945 р.р. «пам’ятаємо! перемагаємо!» Друк

Середа, 13 травня 2015, 10:40

 70-річчя перемоги

6 травня в залі коледжу відбулося свято-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», присвячене всім героям, хто воював і хто зараз боронить наші кордони. 
70 років великої Перемоги, 50 років навчальному закладу і ми щасливі з того, що з нами на святі були ветерани війни Уманцев Іван Леонтійович і Курочкін  Анатолій Андрійович, діти війни, ветерани педагогічної праці, які доклали титанічні зусилля, аби наш коледж став таким визнаним, успішним та відомим, який він є сьогодні. 
Усіх присутніх приваблювала щирість почуттів і чистота сердець ведучих та учасників художньої самодіяльності. Задушевні пісні про війну та тематичне відео не залишили байдужими жодного глядача.

Із свята-реквієму була відправлена почесна делегація до пам’ятника загиблим льотчикам-визволителям у складі представників студентського та профспілкового комітетів. 
Продовженням свята стала зустріч ветеранів праці коледжу «Роки розвитку і звершень» - до 50-річчя навчального закладу. 
На зустрічі линули теплі вітання від адміністрації закладу, гостей свята та видатних випускників. 
За святково накритими столами спілкувалися сивочолі сіячі мудрого, доброго, вічного. Спогади… А з ким ними поділитися як не з колегами, друзями, близькими людьми, згадати плідно прожитті роки, віддані улюбленій роботі, молоді. 
Під час зустрічі панувала святкова атмосфера, у кожного був піднесений настрій, сяяли посмішки та світилися вогники в очах ветеранів під враженням почутого, від того душевного тепла, доброзичливості, яка випромінювались під час зустрічі. 

 

 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53