Правила вступу - 2015
IV Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

ПОДІЇ

НД трав. 31
День народження Дзюбанчук Галини Францівни
ПН черв. 01 @08:00 - 05:00
День народження Ковальчук Юлії Анатоліївни
ПН черв. 01 @10:00 -
Адміністративна рада
УКРАЇНА – ЄДИНА! Друк

Вівторок, 07 жовтня 2014, 17:19

Кисляченко Максим

Вітаємо Кисляченка Максима – студента 4-го курсу радіотехнічного відділення із зайнятим 1-им місцем в номінації «Відеоролик» Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!». Церемонія нагородження переможців та номінантів Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!» відбулась 27 вересня 2014 року у м. Львові на площі Ринок. Бажаємо подальших творчих успіхів, здобутків та перемог!

З ініціативи Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та Львівської міської ради, за підтримкою партнерів – Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина», Торгової марки «Fly», Міжнародної громадської організації «Асоціація милосердя «Еммануїл», Благодійного фонду «Товариство «Приятелі дітей», Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша, Громадської організації «Асоціація виробників і розповсюджувачів соціальної реклами в Україні», Фонду Волонтерів України, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників», Інституту законодавчих передбачень і правової експертизи організовано та проведено у вересні 2014 року Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!».

Мета Фестивалю – створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, що притаманні Українському народові, любові до України, готовності до її захисту та забезпечення суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості, поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки як основи консолідації Українського народу.

Фестиваль передбачав індивідуальну та групову участь за номінаціями «Плакат» та «Відеоролик».

На розгляд оргкомітету і журі надійшло 428 соціальних плакатів з усіх областей України, також на конкурсі були представлені 67 відеороликів, у тому числі з Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської, Одеської, Вінницької, Полтавської, Тернопільської та Чернігівської областей. Найбільше робіт подали учасники Київської області, міст Києва та Львова.

Журі оцінювало кожну творчу роботу за 5-бальною шкалою за такими критеріями: відповідність роботи цілям Фестивалю; професіоналізм (техніка й якість виконання); аргументованість (рівень інформативності, розкриття ідеї через заклики, гасла); оригінальність (новизна ідеї, креативність); позитивність. Членами журі в кожній з номінацій окрім переможців було визначено по кілька робіт, авторам яких будуть вручені Спеціальні відзнаки Фестивалю.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

Всеукраїнського фестивалю-конкурсу соціальної реклами

«УКРАЇНА – ЄДИНА!»

Номінація «Плакат»

1 місце

«Єдина країна – єдина сім’я!» (автор – Козик Р., м. Мелітополь Запорізької області)

«Різні погляди – але єдина Україна» (автори – Лінкова О., Горова Д., м. Київ)

2 місце

«Ця земля у нас – від Бога, завжди разом нам дорога» (автор – Токарюк О. – м. Коломия Івано-Франківської області)

3 місце

«Удар» (автор – Журавський І., м. Львів)

Номінація «Відеоролик»

1 місце

«За єдність! За нероздільність!» (автор – Ратушняк А., м. Київ)

«Єдність» – (автор – Кисляченко М., м. Вінниця)

2 місце

«Україна – єдина!» (автор – Черевко Є., м. Київ)

«Борщ» (автор – Джуранюк І., м. Київ)

3 місце

«Єдність духу» (автор – Бігус В., Тернопільська область)

«Разом до мети» (автор – Джулай Є., м. Євпаторія, АР Крим)

 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53