Правила вступу - 2015
IV Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

ПОДІЇ

НД трав. 31
День народження Дзюбанчук Галини Францівни
ПН черв. 01 @08:00 - 05:00
День народження Ковальчук Юлії Анатоліївни
ПН черв. 01 @10:00 -
Адміністративна рада
Екскурсія викладачів та співробітників коледжу в Карпати Друк

Вівторок, 07 жовтня 2014, 11:59

День вчителя

На початку жовтня викладачі та співробітники коледжу перебували на екскурсії за маршрутом Вінниця – Татарів – Верховина – Буковель – Яремче – Кам’янець-Подільський - Вінниця.

Програма екскурсій була дуже насичена. Ми відвідали «Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика» у м. Верховина. Цей музей розташований у його власному двоповерховому будинку. Експозиція займає дві кімнати. Музей організований на початку 2000-х років. Матеріали збиралися протягом 30 років — це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. На особливу увагу заслуговує колекція музичних інструментів, серед яких: скрипки (в тому числі скрипки-довбанки і прямокутна скрипка), цимбали, коза, дримби, трембіти, роги та інші.

Далі наші шляхи привели нас у Буковель - найбільший гірськолижний курорт України. Він розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Покатались на підйомнику, помилувались краєвидами і на потягнуло на полонину… Підйом був важким, але ми його здолали, варили бануш, пекли картоплю і відпочивали…

На зворотньому шляху ми не змогли проїхати мимо окраси Хмельницької області - Національного історико - архітектурного заповідника «Кам'янець». У підземеллях та вежах Старої фортеці відкрито експозиції, які відтворюють сторінки її історії. У приміщеннях на території фортеці розташовані: відділ етнографії, експозиція оборони фортеці від турків (у підземеллі Західних казематів), експозиція ув'язнення Устима Кармелюка (в Папській башті), криниця (в башті Чорній), експозиція метальної зброї (у підземній східній галереї).

Відпочинок вдався! Ми з новими силами та гарними спогадами плануємо нові поїздки.

 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53