Свято «Олімп коледжу» Друк

Четвер, 30 травня 2013, 13:12

Олімп коледжу 29 травня 2013р. у театрі ім. Садовського відбулося традиційне і величне, родинне свято коледжу «Наші досягнення, наші творчі та наукові здобутки, наші таланти та наші серця тобі, Україно». Свято «Олімп коледжу» - це свято підведення підсумків, свято таланту, свято юності і зрілості, свято тих, хто навчає і навчається, свято любові, добра і традицій.

Урочиста церемонія віншування розпочалася номінацією «Викладачі та співробітники коледжу».

В номінаціях «Обдарованість року», «Відмінник року» та «Гордість коледжу» нагороджувалися студенти - відмінники та переможці Всеукраїнських та обласних конкурсів і олімпіад.

На студентів з активною громадською позицією чекала номінація «Лідер року» та «Активіст року». Її отримали лідер студентського руху, депутат обласного студентського Парламенту Вінниччини, член виконавчого комітету студентської ради коледжу – Колесник О., учасники соціального театру, переможці зіркового студентського балу 2013 – Моторна Катерина та Борзов Ігор, золотий голос коледжу – Головатий Владислав та старости груп.

Наступна номінація «Творчість року» охопила близько 50-ти студентів, які успішно займаються в гуртках художньої самодіяльності.

Гордістю коледжу є технічна творчість студентів. Традиційно і щорічно навчальний заклад посідає призові місця в обласній виставці технічної творчості. Студентів - переможців вітали в номінації «Технічна творчість».

Не оминули нагороди і спортсменів коледжу, команди переможців міської спартакіади, в якій вибороли призові місця. Біля 80-ти студентів було нагороджено в номінації «Спортсмени року».

Завершувала віншування номінація «Гуртожиток», де нагороджувалися кращі старости поверхів та кращі секції.

Тож високо несімо честь нашого рідного навчального закладу, бо ми – найкращі!

 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53