ВТК - Вінницький технічний коледж
Олімпіада з дисципліни «Пристрої підсилення сигналів» Друк

Понеділок, 17 листопада 2014, 09:10

Пристрої підсилення сигналів

В рамках проведення декади циклової комісії радіотехнічних дисциплін та радіотехнічного відділення була проведена олімпіада з навчальної дисципліни «Пристрої підсилення сигналів» Участь прийняли 11 студентів 3 курсу денної форми навчання.

1 місце Сесь Ростислав , група 3РТ2
2 місце Марченко Роман, група 3РТ2
3 місце Шеванюк Максим, група 3РТ1

 
Конкурс з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою серед студентів 2-4 курсів РТ відділення Друк

Понеділок, 17 листопада 2014, 09:01

Плати

В рамках проведення декади циклової комісії радіотехнічних дисциплін та радіотехнічного відділення був проведений конкурс з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою серед студентів РТ відділення.

До участі були допущені 14 студентів 1-4 курсів. Результати конкурсу:
1 місце Губаровський Тарас, група 4РТ2,
2 місце Паламарчук Роман, група 4РТ1
3 місце Тимчик Ярослав, група 2РТ1, Богдан Микола, група 4РТ1

Особлива подяка студенту групи 1РТ1 Медведєву Максиму, як самому молодому учаснику

 
Олімпіада з «Метрології та вимірювальної техніки» Друк

П'ятниця, 14 листопада 2014, 08:52

Олімпіада

В рамках проведення декади циклової комісії радіотехнічних дисциплін та радіотехнічного відділення була проведена олімпіада з навчальної дисципліни «Метрологія та вимірювальна техніка».

Переможцями стали:
1 місце Сесь Ростислав , група 3РТ2
2 місце Шеванюк Максим, група 3РТ1
3 місце Вітюк Максим, група 3РТ1, Гриневич Віктор, група 3РТ2

 
Спартакіада Друк

Четвер, 13 листопада 2014, 15:45

греко-римська боротьба

Вітаємо!!! Сапуна Максима, група 1ОД за зайняте І місце в міській спартакіаді ВНЗ І-ІІ р.а. з греко-римської боротьби в ваговій категорії 76 кг, а також Несеверенка Владислава за зайняте ІІ місце в ваговій категорії 120кг.

 
Спартакіада Друк

Четвер, 13 листопада 2014, 15:43

Шахи

Вітаємо!!! Команду Вінницького технічного коледжу за зайняте І місце в міській спартакіаді ВНЗ І -ІІ р.а. з шахів. Склад команди Білозор Олександр, група 4РТ1, Дубик Олександр, група 2ОК2, Рачишена Катерина, група 2ОД, Магас Микола, група 1ОД, Огороднік Вікторія група 1ОП.

 


Сторінка 9 з 88

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53