ВТК - Вінницький технічний коледж
Життя коледжу Друк

Вівторок, 22 квітня 2014, 13:09

Історія

Вітаємо переможців внутрішньої олімпіади Вінницького технічного коледжу з історії України та лауреатів олімпіади з історії України:

1 місце - Петров Влад (2ЕА1)

2 місце - Дем’янюк Катерина (2ЕП1)

2 місце - Кашук Маргарита (2ЕП1)

3 місце - Левчук Артем (2ЕА1)

3 місце - Примак Костя (2ЕП1)

3 місце - Романюк Василь (2ЕА2)

 
«Кращий за професією» (економічні дисципліни) Друк

Четвер, 17 квітня 2014, 12:51

Горбань Тетяна

Вітаємо Горбань Тетяну за зайняте в загальному заліку ІІІ місце в конкурсі фахової майстерності «Кращий за професією» (економічні дисципліни).!

За результатами окремих конкурсів Горбань Тетяна в конкурсах «Тестування з дисципліни «Економіка підприємства»» та в «Я майбутній фахівець» виборола 2 місце !

Бажаємо подальших успіхів!!

 
Абітурієнту Друк

П'ятниця, 11 квітня 2014, 14:00

Абітурєнт

До уваги абітурієнтів!


День відкритих дверей відбудеться 12 квітня 2014 об 11:00 год. в актовій залі Вінницького технічного коледжу.

Організаційні збори слухачів курсів - 7 червня 2014р. об 11:00.

Початок роботи курсів - 16 червня.

 
Життя коледжу Друк

П'ятниця, 11 квітня 2014, 12:51

Біологія

Вітаємо переможців I туру внутрішньої олімпіади з біології у Вінницькому технічному коледжі, що відбулась між студентами першого курсу::

І місце: Конарська Ольга (1ЕП)

ІІ місце: Ванжа Владислав (1ЕА2) ,Пасарар Наталя (1Ф), Польгуль Дмитро (1Ф)

ІІІ місце: Дука Владислав (1РТ2), Ткачук Анатолій (1ОК2), Рубель Денис (1ЕА2), Сирдій Дмитро (1ОК1)

 
Життя коледжу Друк

П'ятниця, 11 квітня 2014, 12:37

Хімія

Вітаємо переможців внутрішньої олімпіади з хімії у Вінницькому технічному коледжі, що відбулась між студентами першого курсу:

І місце – Пасарар Наталія (1Ф)

ІІ місце – Кушніренко Юлія (1ЕП)

ІІІ місце – Ткачук Владислав (1ОК2)

ІІІ місце -– Перебийнос Роман (1ОК1)

 


Сторінка 21 з 88

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53