Вінницький технічний коледж

Вінницький технічний коледж
layer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer
layer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer sublayer
Гуртки
Свято «У калейдоскопі студентського життя»

П'ятниця, 23 листопада 2012, 14:38

День студента

Осінь для студентів завершується Всесвітнім днем студента. В актовій залі ніде «яблуку було впасти». Традиційно розпочиналося свято Всесвітнім гімном студентів, який оспівував радість життя. А потім радували усіх присутніх зірочки нашої сцени. Цього дня нагороджувалися також кращі з кращих, які з рук директора коледжу отримували цінні дарунки за вагомі досягнення в навчанні, спорті та художній самодіяльності.

Також на святі були підведені підсумки конкурсу плакатів «Здоровий спосіб життя – це…». Солодкі нагороди відправилися в групи:

  •  за змістовність – 1Ф2;
  •  за креативний підхід – 2Ф3;
  •  за художнє оформлення – 1Ф2;
  •  готова агіт.листівка – 4ЕА2.
    • Приємною несподіванкою був виступ викладацької та студентської команди КВК. А закінчилося свято запальною дискотекою.

 
Огляд-конкурс художньої самодіяльності «УКРАЇНА МОЯ КАЛИНОВА»

П'ятниця, 28 вересня 2012, 09:30

Огляд-конкурс художньої самодіяльності Цими днями в стінах актового залу технічного коледжу відбувся традиційний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед груп нового набору «Україна моя калинова».

На зірковому небосхилі нашого закладу засяяли нові зірочки. Кожна група мала можливість продемонструвати свої таланти, за що й були по праву оцінені та нагородженні цінними призами та смачними подарунками. Так тримати!

 
Всеукраїнський фестиваль борщу у «театрі на городі» Ганни Секрет

Неділя, 23 вересня 2012, 09:20

борщ Як же всі чекали цього свята: викладачі і, особливо, студенти. Готувалися заздалегідь. Учасники вокального ансамблю нашого коледжу «НАДІЯ» підготували гарну українську пісню, наварили смачного борщу, придбали ВЕЛИКІ дерев’яні ложки і відправилися в с. Правилівка Оратівського р-ну підкорювати суворе журі, звеселяти та пригощати місцевих жителів. Гарно нас зустрічала господиня свята, заслужена журналістка України – Ганна Секрет. Багато було на святі і поважних та шанованих людей: депутатів, знаних співаків та співачок, артистів кіно та театру.

З отриманим завданням наш педагогічно-студентський колектив справився на відмінно: досхочу почастувалися смачнючими борщами та зайняли ПЕРШЕ МІСЦЕ. З цим ми і вітаємо учасників вокального ансамблю коледжу «НАДІЯ», його художнього керівника Кочурського І.М. та адміністрацію ВТК.

 
9 травня

Вівторок, 08 травня 2012, 09:30

День перемоги

7 травня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт присвячений дню Перемоги. Присутність ветеранів,фронтові пісні, відеозйомка воєнних років... Все це створювало задушевну атмосферу зі сльозамі на очах. Напевно не було жодного присутнього в залі який залиишився б байдужим...

"Ніхто не забутий,ніщо не забуто..."

Фотозвіт

 
Лицар коледжу

П'ятниця, 24 лютого 2012, 15:07

22 лютого відбувся щорічний традиційний конкурс між учасниками випускних груп, «Лицар коледжу».
В конкурсі взяли участь найяскравіші представники своїх груп. Це:
Марценюк Михайло гр. 4ЕА2
Левілький Олексій гр. 4ЕА1
Дячук Роман гр. 4РТ2
Чеховський Олексій гр. 4РТ1
Слюсар Сергій гр. 3ЕП
Зимогляд Андрій гр.4ОК1
Безвозюк Михайло гр. 4ОК2
Погріщук Олег гр. 3Ф1

Цікаві розповіді про свої вподобання, інтелект, творчість - все це було показано зі сцени. Яскраві танці, театральні постановки, пісні, та навіть справжні лицарські бої побачили вболівальники та гості конкурсу. Ну а справедливе і толерантне журі визначило найдоступнішого із всіх, яким став Дячук Роман гр. 4РТ2. Вітаємо переможця!
Рома! Ти істинний джентльмен і справжній лицар!

Фотозвіт з заходу

 
Театральна постановка

Середа, 18 січня 2012, 16:18

Учасники театральної постановки мюзикла «Морозко» відвідали з творчим візитом Калинівський технічний коледж.
Такого теплого прийому від колег із м. Калинівки ніхто не очікував. Ейфорія із залу передавалась на сцену і навпаки. Радушний прийом завершився фотографуванням на згадку і смачним обідом у столовій коледжу.

Детальніше...
 
Новий рік

Середа, 28 грудня 2011, 15:59

Новорічні вітання від Діда Мороза і Снігуроньки, команди КВН «Мікростар», дуету «Одуванчики» - це лише епіграф до святкової казки «Морозко» у виконанні талановитих учасників театрального гуртка коледжу під керівництвом народної артистки України К.Ф. Барил. Казка відтворенна на сучасний лад, пересипана влучним гумором, чудовими піснями у виконанні вокальної групи коледжу, неймовірними танцями у виконанні групи «Постмодерн» та «Поліденс», створювала чарівну атмосферу новорічного дива.

 
  •  1 
  •  2 


Сторінка 1 з 2

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53