Правила вступу - 2015
IV Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

ПОДІЇ

НД вер. 25
День народження Рижій Валентини Василівни
ПН вер. 26
День народження Крисак Лариси Василівни
ПН вер. 26 @10:00 -
Адміністративна рада
ВТ вер. 27
День народження Григоренко Наталії Олександрівни
Фінанcист

Якщо ви бажаєте стати успішним фінансистом, бухгалтером, аудитором і податківцем, то перший крок необхідно зробити, вступивши на фінансове відділення Вінницького технічного коледжу.

У 1998 р. у Вінницькому технічному коледжі розпочато підготовку молодших спеціалістів із фаху фінанси. У 2001 році було створено відділення фінансів. В той же час на базі відділення фінансів була сформована циклова комісії фінансових та економічних дисциплін.

Матеріально-технічна база налічує 10 професійно-орієнтованих кабінетів та 4 комп’ютерних класи.


На відділенні навчається більше 300 студентів. Термін навчання на базі неповної середньої освіти 2 роки 9 місяців, на базі повної середньої освітив 1 рік 10 місяців, 56 студентів на фінансовому відділенні навчаються безкоштовно. Навчання спрямовано на оволодіння сучасною фінансовою системою з досконалим знанням комп’ютера, в тому числі, комп’ютерної програми «1С:Бухгалтерія» та вмінням синтезувати знання і творчо застосовувати їх у вирішенні проблемних ситуацій, володіти практичними навичками і вміннями. Головне з них - вміння обґрунтувати прийняте фінансове рішення.

Для набуття практичних навичок студенти проходять практику у фінансових відділах області та районів, відділеннях державного казначейства, державної податкової служби, інших бюджетних установах, фірмах та підприємствах різних форм власності. Нерідко результатом практики є запрошення перерахованих організацій випускників Вінницького технічного коледжу за спеціальністю «Фінанси» на постійну роботу і це є високою оцінкою здобутих у коледжі знань, навиків і вмінь. Після закінчення відділення фінансів Вінницького технічного коледжу випускники працюють на посадах економіста, бухгалтера, оператора-касира, інспектора державної податкової служби та державного казначейства, на різних посадах ринку нерухомості та страхових компаній.


Після закінчення навчання випускникам присвоюється кваліфікація «молодший спеціаліст з фінансів». Випускники мають право продовжити навчання у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації за скороченим терміном навчання згідно домовленості з Вінницьким інститутом економіки ТАНГ та Вінницьким торгово-економічним інститутом КНТЕУ про прийом випускників на 3 курс інституту.

За 12 років існування фінансового відділення сформувались тісні відносини з підприємствами, організаціями та державними службами. Співпраця з Державною податковою адміністрацією, яка розпочалась із 2000 року дозволяє студентам фінансового відділення більш глибоко і досконало опанувати знаннями податкового законодавства України. Працівники Державної податкової адміністрації разом з студентами та викладачами регулярно проводять спільні заходи: брейн-ринги, наукові конференції, лекції, конкурси газет.


В 2004 році була проведена науково-практична конференція на тему: «Сучасна система оподаткування в Україні: проблеми і перспективи». В ній прийняли участь вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області. Конференція проводилась на базі Вінницького технічного коледжу за участі працівників Державної податкової служби.

З 2002 року студенти фінансового відділення працюють волонтерами в Вінницькій державній податкові інспекції. Вони допомагають інспекторам ДПІ в роботі з громадянами при заповненні декларації про доходи населення.

Починаючи з 2000 року випускні курси фінансового відділення співпрацюють з різними банками міста Вінниці. Співпраця банків і нашого відділення полягає в тому, що викладачі проводять екскурсії для студентів 1-2 курсів. Таким чином, починаючи з першого курсу студенти мають чітке уявлення про обрану професію - фінансиста.


Викладачі відділення на заняттях використовують виробничі ситуації, тестовий контроль знань, ділові ігри, ерудит-шоу, брейн-ринги, широко використовують автоматизований контроль знань.

Викладачами розроблено сценарії позакласних заходів: «Інтелект-шоу», «Кращий фінансист коледжу», «Неділя фінансиста», провели брейн-ринги разом з представниками Державної податкової інспекції «Оподаткування підприємств і підприємців, їх практичні аспекти».


Досягнення відділення

Сокіл Любов – група 2Ф1 – перше місце в обласній олімпіаді з математики, друге місце в олімпіаді коледжу з математики, третє місце в олімпіаді коледжу з іноземної мови, друге місце в конкурсі рефератів та тему “Моя родина в роки великої Вітчизняної війни”. Окрім навчання Люба встигає займатись у театральній студії нашого коледжу під керівництвом народної артистки України Клавдії Федорівни Барил, де встигла зіграти провідну роль у виставі “Голка”
Муляр Вікторія (група 3Ф1) друге місце в обласному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Вікторія є членом студентського комітету і приймає активну участь в громадському житті коледжу.

Викладачі віділення постійно підвищують свій фаховий рівень, приймаючи активну участь у всеукраїнських науково-практичних конференціях. 

Фінансове відділення тісно співпрацює з Державною податковою службою м. Вінниці, Управлінням статистики Вінницької області, Управлінням Пенсійного фонду м. Вінниці а також з банківськими установами м. Вінниці. У вище згаданих установах та організаціях найкращі випускники нашого відділення проходять виробничу практику з подальшим працевлаштуванням. 

Випускники віділення продовжують навчання в вищих навчальних заклада ІІІ-ІV р.а. за скороченим терміном навчання. Згідно укладеної угоди з Вінницьким інститутом економіки Тернопільського національного університету та Вінницьким торговельно-економічним університетом випускники нашого віділення вступають за співбесідою на третій курс для продовження навчання.

 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53