Правила вступу - 2015
IV Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

ПОДІЇ

НД вер. 25
День народження Рижій Валентини Василівни
ПН вер. 26
День народження Крисак Лариси Василівни
ПН вер. 26 @10:00 -
Адміністративна рада
ВТ вер. 27
День народження Григоренко Наталії Олександрівни
Економіст

Відділення транспортного менеджменту і економіки

Економічне відділення у Вінницькому технічному коледжі створено в 1995 році. З цього року здійснюється підготовка фахівців на базі 9-ти класів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст. Саме тоді на І курс спеціальність “Економіка підприємства” було зараховано 60 студентів (25 за бюджетною формою навчання, 35 – за контрактом) та 30 студентів за спеціальністю “Комерційна діяльність”. За час існування відділення, а це вже 15 років, підготовлено понад тисячу молодих спеціалістів з економіки підприємства і комерційної діяльності. В 2010 році відбувався 13-ий випуск економістів; останній випуск комерсантів відбувся в 2004 році. З дня заснування відділення його очолювала Яречук Ніна Федорівна.

З 2008 року  відділення очолює  Філіпова Наталя Миколаївна.

На відділенні навчається більше 150 студентів. Термін навчання на базі неповної середньої освіти 2 роки 9 місяців, на базі повної середньої освіти 1 рік 10 місяців, 28 студентів на фінансовому відділенні навчаються за державним замовленням. Навчання спрямовано на оволодіння сучасною економічною системою з досконалим знанням комп'ютера, в тому числі, комп'ютерної програми „1С:Бухгалтерія” та вмінням синтезувати знання і творчо застосовувати їх у вирішенні проблемних ситуацій, володіти практичними навичками і вміннями.

За час існування  відділення сформувались тісні відносини з підприємствами, організаціями та державними службами. Співпраця з Державною податковою адміністрацією розпочалась з 2000 року, що дозволяє студентам  відділення більш ретельно, досконало опанувати знаннями податкове законодавство. Працівники Державної податкової адміністрації разом з студентами та викладачами регулярно проводять спільні заходи: брейн-ринги, наукові конференції, лекції, конкурси газет та віршів на тему „Актуальності оподаткування”.

З 2008 року на відділенні проводяться конкурси на звання „Кращий економіст”. За результатами конкурсу кращі студенти запрошуються на виробничу практику на підприємства, керівники яких є головними суддями в даному конкурсі.

- Ким можуть працювати випускники фінансового відділення?

Молодший спеціаліст за кваліфікацією економіст призначений для фінансово-економічної роботи в різних організаціях, підприємствах та установах. Під  час навчання ви освоїте економічне планування та економіко-математичне моделювання діяльності підприємства, економіку підприємства та організацію його діяльності,  бухгалтерський облік і фінанси підприємств, менеджмент  і маркетинг. Випускники мають навички роботи з професійними програмами «1С:Бухгалтерія» та «1С: Підприємство 7.7»

Можете займати посади:

  •  економіста (в тому числі в комерційних банках);
  •  молодшого спеціаліста з планування;
  •  бухгалтера;
  •  молодшого спеціаліста з фінансової роботи;
  •  молодшого спеціаліста з праці і кадрів;
  •  податкового інспектора та інших.

Укладено договори про співпрацю з подальшим навчанням за скороченим терміном з:

  •  Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ;
  •  Вінницьким інститутом економіки ТНЕУ;
  •  Хмельницьким національним університетом;
  •  Вінницьким державним аграрним університетом.

- Здобутки відділення

З 2002 року студенти відділення працюють волонтерами в Вінницькій державній податкові інспекції. Студенти допомагають інспекторам ДПІ сконцентрувати громадян при заповненні декларації про доходи населення.

Починаючи з 2000 року випускні курси відділення співпрацюють з різними банками міста Вінниці. Результатом співпраці банків і Вінницького технічного коледжу з даного напрямку є – те, що 30% випускників працюють на провідних та керівних посадах в різних банках України та Вінницької області.

В 2004 році була проведена науково-практична конференція на тему: „Сучасна система оподаткування в Україні: проблеми і перспективи”. В ній прийняли участь вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області. Конференція проводилась на базі Вінницького технічного коледжу за участі працівників Державної податкової служби. Студенти нашого відділення є постійними учасниками фахових науково-практичних конференцій, що проходять в різних навчальних закладах ІІІ – ІV рівня акредитації з тематики „Проблеми фінансової системи України та шляхи її вдосконалення”.

З 2007 року студенти економічного  відділення Вінницького технічного коледжу є учасниками Всеукраїнської олімпіади з теми „Використання інформаційних технологій в фінансах”. За час існування олімпіади наші студенти займають призові місця. В'ячеслав Горячук (керівник А.О. Крисак), в 2007 здобув II місце. В 2010 році  Онілов Денис зайняв перше місце в обласній олімпіаді. 

- Здобутки випускників

Коледж має гарні відгуки від випускників, а також від керівників організацій і установ, де працюють наші випускники

Гордістю відділення є випускниця 2007 року Верховод Ірина – переможниця Міжнародних конкурсів естрадної пісні, стипендіат Верховної Ради, відмінниця, староста групи, член виконавчого студентського комітету коледжу, а зараз студентка Київського національного економічного університету.

Повернулись в рідні стіни в якості викладачів після закінчення Магістратури в Тернопільській академії випускниці відділення Філіпова Н.М., Фіголь С.І. Одосій С.М..

За час існування відділення наші випускними стали:

- приватними підприємцями;

- викладачами вищих навчальних закладів І – ІV рівня акредитації;

- головними та провідними економістами таких відомих фірм, як ТОВ «Панна», ТОВ „Рідон”, ТОВ „Алсу-Пак”, ПП „Виоил”, ПП „Торгтехніка - Пак”, „Іллінецький цукровий завод” та інші;

- провідними спеціалістами та начальниками відділів Вінницької філії «Приват банк», банку «Надра», Вінницької міської ради, Державної податкової інспекції м. Вінниці.

 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53