Правила вступу - 2015
IV Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

ПОДІЇ

НД вер. 25
День народження Рижій Валентини Василівни
ПН вер. 26
День народження Крисак Лариси Василівни
ПН вер. 26 @10:00 -
Адміністративна рада
ВТ вер. 27
День народження Григоренко Наталії Олександрівни
IT-спеціаліст

Комп'ютерне відділення

Вінницький технічний коледж завжди готував спеціалістів для самих сучасних галузей виробництва. Ще у 70-х роках Вінницький технікум електронних приладів готував спеціалістів зі спеціальностей “Електронні обчислювальні машини”. Серед середніх спеціальних навчальних закладів Вінниці ВТЕП першим обладнав клас ДВК, клас БК 0010, клас “Корвет”, клас ІВМ-подібних комп'ютерів.

З методикою викладання комп'ютерних дисциплін рахувались не тільки в галузевому міністерстві, а і в міністерстві освіти СРСР: так викладачі Мірочник Я.Д. та Рибаченко В.Ю. були авторами програми з предмету “Основи інформатики та обчислювальної техніки”, з 1986 р. Домінський О.С. та Колесник А.І. були членами комісії з питань інформатизації середніх спеціальних навчальних закладів Міністерства освіти СРСР.

У 90-х роках виникла потреба у спеціалістах з питань інформаційних технологій і у 2002 р. після підготовки відповідних документів здійснено перший набір на спеціальність “Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж”. Два навчальні роки спеціальність входила до складу радіотехнічного відділення, а з 2004 р. почало існувати комп'ютерне відділення. Завідувачем відділенням призначено Колесник І.В.

6 червня 2006 р. на відділенні відбувся перший захист дипломних проектів. Найкращими дипломними проектами визнані дипломні проекти студентів: Бортніка В., Косаківського А., Затонського В., Колесникова О., Буняка О., Білоуса О., Савіної С., Томчука О.

Становлення комп'ютерних лабораторій розпочалося в 70-х роках. Рибаченко В.Ю. був першим головою циклової комісії та першим організатором “Навчального обчислювального центру”, як він тоді називався.

В 80-х роках при активній участі викладачів Мудрої Л.А., Мірочника Я.Д., Колесника А.І., Беренштейна Д.М. були створені клас ДВК, клас “Корвет”, клас БК 0010.

Вінницький технічний коледж перший серед навчальних закладів придбав ІВМ-подібні комп'ютери “Мазовія”.

На початку 90-х років лабораторії оновлювались відповідно з вимогами часу. Активну участь в цьому процесі беруть викладачі Колесник А.І., Колесник І.В., Халуп?як Т.І., Загоруйко Л.В. У 1999 р. всі комп'ютери були об'єднані у першу локальну мережу коледжу. Ці оновлення відбуваються до сьогоднішнього дня.


У 2001 р. викладач інформатики та комп'ютерної техніки Загоруйко Л.В. захистила кандидатську дисертацію “Розробка нейроподібної мережі і системи для обробки біомедичних зображень”. У 2006 р. Загоруйко Л.В. у співавторстві видала монографія “Паралельно-ієрархічне перетворення і Q-обробка інформації для систем реального часу”.

На сьогоднішній день ми пишаємось своїми здобутками:

В 2006 році студенти нашого відділення Білоус Олексій та Жарій Дмитро зайняли перше місце серед технікумів та коледжів і друге місце в загальному заліку на олімпіаді з мікропроцесорної техніки. В 2010 році їх успіх повторили студенти Коробейніков Борис та Коломійчук Максим.


В 2007 році студент нашого відділення Коробейніков Борис зайняв перше місце на всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки.

В 2011 році студент нашого відділення Рибаченко Віталій зайняв друге місце на всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки.

Неодноразовими переможцями з інших предметів ставали наші студенти.

 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53