Правила вступу - 2015
IV Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

ПОДІЇ

НД вер. 25
День народження Рижій Валентини Василівни
ПН вер. 26
День народження Крисак Лариси Василівни
ПН вер. 26 @10:00 -
Адміністративна рада
ВТ вер. 27
День народження Григоренко Наталії Олександрівни
Адміністрація
П'ятниця, 11 листопада 2011, 13:14

Домінський Олег Станіславович

директор коледжу

кандидат педагогічних наук
Заслужений працівник освіти України

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Фізика та загальнотехнічні дисципліни», 1964р. Голова Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області, перший заступник Голови Спілки голів обласних Рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України, член правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації», член колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та регіональної громадської експертної комісії ДАК.


Довгань Діана Юріївна

заступник директора з навчальної роботи

сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена знаком «Відмінник освіти» у 2006 році. Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського за спеціальністю «Математика з додатковою спеціальністю фізика», 1990р., Університет менеджменту освіти за спеціальністю «Управління навчальним закладом», 2010р. Працює в коледжі з 1997 року.Рихлюк Віктор Петрович

заступник директора з виробничого навчання

Сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджений знаком "Відмінник освіти України" у 1995 році. Закінчив Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю "Експлуатація та ремонт лічильних і лічильно-аналітичних машин", 1980р.; Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю "Електроенергетика", 1985р. Працює в коледжі з 2001 року.


Шевчук Ніна Іванівна

заступник директора з виховної роботи

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена знаком "Відмінник освіти України" в 2005 році. Закінчила Вінницький педагогічний інститут ім. М. Островського за спеціальністю «Російська мова та література», 1978р. Працює в коледжі з 1992 року.

Коло професійних інтересів: формування особистості студента, моральних та духовних цінностей на заняттях зарубіжної літератури.


Мусятовська Людмила Йосипівна

головний бухгалтер

Сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю "Облік і аудит", 2002р. Працює в коледжі з 1988 року. Нагороджено знаком "Відмінник освіти"

Коло професійних інтересів: фінанси підприємства


Стахов Анатолій Михайлович

заступник директора з адміністративно-господарської роботи


 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53