Правила вступу - 2015
IV Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

ПОДІЇ

ПН бер. 30 @10:00 -
Адміністративна рада
ВТ бер. 31
День народження Яцькової Олени Олексіївни
СР квіт. 01
День народження Довгань Діани Юріївни
СР квіт. 01
День народження Загорського Вячеслава Вітольдовича
Адміністрація
П'ятниця, 11 листопада 2011, 13:14

Домінський Олег Станіславович

директор коледжу

кандидат педагогічних наук
Заслужений працівник освіти України

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Закінчив з відзнакою Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Фізика та загальнотехнічні дисципліни», 1964р. Голова Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області, перший заступник Голови Спілки голів обласних Рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України, член правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації», член колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та регіональної громадської експертної комісії ДАК.


Довгань Діана Юріївна

заступник директора з навчальної роботи

сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена знаком «Відмінник освіти» у 2006 році. Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського за спеціальністю «Математика з додатковою спеціальністю фізика», 1990р., Університет менеджменту освіти за спеціальністю «Управління навчальним закладом», 2010р. Працює в коледжі з 1997 року.Рихлюк Віктор Петрович

заступник директора з виробничого навчання

Сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджений знаком "Відмінник освіти України" у 1995 році. Закінчив Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю "Експлуатація та ремонт лічильних і лічильно-аналітичних машин", 1980р.; Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю "Електроенергетика", 1985р. Працює в коледжі з 2001 року.


Шевчук Ніна Іванівна

заступник директора з виховної роботи

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена знаком "Відмінник освіти України" в 2005 році. Закінчила Вінницький педагогічний інститут ім. М. Островського за спеціальністю «Російська мова та література», 1978р. Працює в коледжі з 1992 року.

Коло професійних інтересів: формування особистості студента, моральних та духовних цінностей на заняттях зарубіжної літератури.


Мусятовська Людмила Йосипівна

головний бухгалтер

Сайт викладача

Спеціаліст вищої категорії. Закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю "Облік і аудит", 2002р. Працює в коледжі з 1988 року. Нагороджено знаком "Відмінник освіти"

Коло професійних інтересів: фінанси підприємства


Стахов Анатолій Михайлович

заступник директора з адміністративно-господарської роботи


 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53