Гуртожиток

Абітурієнтам і першокурсникам цікаво буде знати, що 41 рік тому межі нашого міста проходили значно ближче до центру. А місце, де збудовано наш коледж і гуртожиток – тоді це було лише поле, на якому густим зеленим килимом востаннє зійшла пшениця. Наш гуртожиток вступив у дію в 1970 році у вигляді п’ятиповерхової будівлі місткістю 450 студентів.

В основу архітектурно-планувальної схеми прийнята двобічна забудова коридорів житловими кімнатами. Життєвий блок містить кімнати на 2 і 3 чоловіка і санвузол. Студенти - мешканці гуртожитку забезпечені  твердим та м’яким інвентарем (ліжками, тумбочками, шафами, столами та стільцями; матрацами, ковдрами та подушками).

У нас самообслуговування. Санітарна обробка кімнат проводиться щоденно, повна 1 раз у місяць, санстанцією – в разі необхідності.

На кожному поверсі є по 2 кухні для приготування їжі й кімнати для самопідготовки та відпочинку, де проходять різнопланові заходи. У стінах гуртожитку  функціонує їдальня та медичний пункт, де кваліфікований медперсонал надає першу допомогу студентам коледжу. Є у нас і свій спортивний комплекс.

Важко уявити, скільки за цей час різних голосів, різних імен, долей,  характерів, настроїв побувало у стінах гуртожитку. Тут святкується і вступ до коледжу, і свято новосела, випуск і дні народження, весілля і навіть хрестини. Тут з малих, непримітних, сором’язливих підлітків формуються ого-го які особистості. Тут зустрічають перших друзів і перше кохання. І саме тут студенти отримують перші уроки життя.

Дім, в якому живемо,

Нас з’єднав в родину.

Різні наші всі шляхи

Тут злились в єдину.

З усіх  нагальних питань, пов’язаних з побутом і не тільки, звертайся до коменданта та вихователів (к.115 і к. 109)

Ласкаво просимо до нашої оселі, і будемо раді кожній новій зустрічі!

 

Студентська рада гуртожитку

 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53