Про коледж


Вінницький Технічний Коледж розпочав свою діяльність більше 40 років тому, 14 грудня 1964 року, як технікум електровакуумного приладобудування. А в 1967 році був перейменований у Вінницький технікум електронних приладів.

З 1995 року Вінницький Технічний Коледж за наказом Міністерства освіти і науки України на підставі ґрунтовної атестації технікуму набирае статус вищого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації й нову назву — «Вінницький Технічний Коледж».

Сьогодні Вінницький Технічний Коледж є одним з найбільших і найавторитетніших закладів в області, де готують на денній та заочній формі навчання висококваліфікованих фахівців з 5 спеціальностей:

Очолює Вінницький Технічний Коледж ось уже протягом 20 років Заслужений працівник освіти, кандидат педагогічних наук, Голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ р. а., член колегії Управління освіти і науки Олег Станіславович Домінський.

Зараз в Вінницькому Технічному Коледжі працює понад 80 викладачів, серед яких 4 кандидати педагогічних та технічних наук, 14 пошукачів та аспірантів, 26 відмінників освіти України, 37 мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, 13 методистів-наставників.

Вінницький Технічний Коледж має навчальний та лабораторний корпус, де обладнано 40 навчальних кабінетів, 20 лабораторій та 6 комп'ютерних класи, наочне обладнання та навчально-методичне забезпечення яких дозволяє в повному обсязі забезпечити проведення теоретичних та лабораторно-практичних занять.

Практичне у Вінницькому Технічному Коледжі навчання студентів проводиться в навчально-виробничих майстернях, які мають слюсарну, механічну, та радіомонтажну дільниці, комп'ютерні та вимірювальні лабораторії.

До послуг студентів у Вінницькому Технічному Коледжі є бібліотека, буфет, студентська їдальня та гуртожиток.

В Вінницькому Технічному Коледжі регулярно відбувається презентація тижнів відділень та предметних комісій: конференції, олімпіади, брейн-ринги, ток-шоу, КВК, зустрічі.

Утвердженню державності в Україні сприяє система клубно-гурткової роботи Вінницького Технічного Коледжу: народний ансамбль «Юність Поділля», ансамбль сучасного та бального танцю «Поліденс», вокальний ансамбль, театральна студія, оркестр народних інструментів, духовий оркестр.

Також, Клуб, Вінницького Технічного Коледжу «Мандрівик» знайомить з історією та пам’ятними місцями рідного краю, клуб «Подруга» та школа «Лицарів» пропагують здоровий спосіб життя та формують громадянську активність, клуб «Червона калина» залучає студентів до джерел національної культури, клуб «Спілкування», «Бізнес-клуб» тощо.

Багато уваги у Вінницькому Технічному Коледжі приділяється розвитку і вдосконаленню фізичної культури та зміцненню здоров'я студентів. Вінницький Технічний Коледж має спортивний комплекс, в якому є спортивна та тренажерна зала, спортивний майданчик.

Протягом навчального року у Вінницькому Технічному Коледжі проводяться спартакіади з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу та з інших видів.

Щорічно Вінницький Технічний Коледж посідає призові місця в обласних олімпіадах з хімії, української мови, інформатики. Коледж є переможцем щорічних виставок технічної творчості викладачів та студентів ВНЗ І-ІІ р. а. Вінницької області.


Наша адреса:
21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе 91/2,
тел. (0432)51-33-81, (0432)51-33-79, (0432)51-15-53,
і положення Вінницького Технічного Коледжу на мапі міста із рухом трамваїв № 2, 4, 5 до зупинки „Студентська".

 

Наша адреса: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 91/2; тел. +38 (0432) 51-33-81, 51-33-79, 51-15-53